Bývalý apartmán Sarah Jessicy Parker nabízí to nejlepší z atmosféry New Yorku

- Komerční sdělení -spot_img

Nikde nenajdete více ducha New Yorku než v penthouse ve čtvrti Tribeca, který vlastnila Sarah Jessica Parker ještě před svojí hvězdnou dráhou v seriálu Sex ve městě. Je plný lesku, půvabu, má výhled na Empire State Building a mega šatník, na který by žárlila také Carrie Bradshaw.

Začátkem 90. let, před tím, než se americká herečka Sarah Jessica Parker (57) stala slavnou v seriálu Sex ve městě, chodila s „Juniory“ Robertem Downeym a Johnem F. Kennedym a bývala ve známém historickém věžáku Collect Pond House z roku 1909 ve 12. patře. Rezidence od té doby prošla rozsáhlou rekonstrukcí a hereččin bývalý střešní apartmán spojili s druhou jedničkou pod ní. Nyní má tento ultra elegantní duplex čtyři ložnice a čtyři koupelny na dvou úrovních a úžasnou střešní terasu o rozloze 93 m2 k lenošení pod širým nebem. Pokud náhodou máte 5,5 milionu dolarů navíc, bývalý byt Carrie Bradshaw může být váš.

Od té doby ikonická SJP ujela dlouhý kus cesty, dnes bydlí s manželem hercem Matthewem Broderickem v působivém dvojdomku ve West Village, ale ani její startovací apartmán není k zahození. Minimalistický interiér, který navrhla Interior Marketing Group, má spoustu pozoruhodných detailů a některé se vracejí ik historickým počátkům budovy z 20. století.

Čtěte také:

Byty v City Gate ohromí hlavně prostorem

Všude jsou bohaté podlahy z tvrdého dřeva, stropy vysoké více než 3 metry a nápadná klenutá okna s dřevěným rámem – celkem 26, pokud počítáte. Ve druhém patře se velký pokoj spojuje s obývací a jídelní částí. Na ně navazuje kuchyně osvětlená sadou střešních oken a vybavená skříňkami na míru, špičkovými spotřebiči a útulnou snídaňovou místností. Najdete zde také domácí kancelář a velkorysou koupelnu.

Dole na nižší úrovni jsou tři ložnice. Místnost, která je momentálně nakonfigurována jako kino, by však mohla sloužit jako čtvrtá. Výjimečným puncem primárního apartmánu je obrovský šatník vyrobený na míru, s množstvím vestavěného úložného prostoru pro všechny lodičky Manolo Blahnika.

Rezidence je korunována úžasnou střešní terasou, kterou navrhl architekt Stephen Wanta. Vnější oáza nabízí 360stupňový výhled na město a letní kuchyni. Chybí už jen runda koktejlů Cosmopolitan.

Oblíbená Sarah Jessica je Newyorčankou tělem i duší, v Big Apple žije od svých 11 let a vystřídala už několik adres. S Matthewem Broderickem jsou manželi již 25 let v jednom z nejdéle trvajících celebritních vztahů. Současným domů dvojice a jejich tří dětí Jamese, Marion a Tabithy je sídlo za 34,5 milionu dolarů, které se skládá ze dvou městských domů v prestižní čtvrti West Village. Koupili ho v roce 2016 a podrobili jej masivní rekonstrukci, aby bylo podle jejich představ.

- Reklama -spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Redakce doporučuje

Články autora