Byty v City Gate ohromí hlavně prostorem

- Komerční sdělení -spot_img

Historická budova tehdejší Slovenské národní banky prošla v roce 2008 velkou rekonstrukcí, která změnila kancelářské prostory na nadstandardní byty. Dnes developer uvolňuje další byty v této bratislavské funkcionalistické ikoně.

Výhledy i koupelna z ložnice
Stačí se podívat na obrázky hotového vzorového bytu a dáte nám za pravdu. Každý byt má navíc en-suite koupelny, do kterých vejdete přímo z ložnice, což ještě více zdůrazňuje dojem velkého prostoru. Dojem umocňují i ​​velkorysá zasklení v obývácích, nabízející výhledy na staré město jako na dlani. Veškeré vizualizace interiéru a fotografie vzorového bytu naleznete na www.citygate.cz

Jelikož se nacházíme v historickém centru a jde o budovu, která prošla tužkami více architektů se zvučnými jmény, nepřekvapí precizní práce s detailem a s genius loci nejprestižnější bratislavské lokality. „Patinu“ si budova zachovala nejen švédskou žulou na portálech a pilířích partelu, ale i původními vitrážemi uznávaného malíře Janka Alexyho, který patřil k průkopníkům slovenské výtvarné moderny, kamennými obklady a nádherným točitým schodištěm. Historie je zde zkombinována s moderními architektonickými prvky a dává projektu jedinečný výraz.

Čtěte také:

Výdaje na spotřebu domácností v EU loni vzrostly o 4 %

Výhodou projektu City Gate, na rozdíl od jiných projektů, které se momentálně teprve začínají stavět v centru Bratislavy, je okamžitá dostupnost bytů. Designové interiéry si tak můžete prohlédnout sami a vybrat si styl, který nejvíc vyhovuje vašemu vkusu.

- Reklama -spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Redakce doporučuje

Články autora