Vyzkoušejte nové řešení pro vaše dokumenty!

- Komerční sdělení -spot_img

Mnohdy si lámeme hlavu nad kopami dokumentů a smluv, které nemají své místo a zabírají nám spoustu prostoru. I s prodejem, koupí nebo pronájmem nemovitosti je spojeno několik papírovaček. Potřebujete se rychle dostat ke smlouvě s dodavatelem energií, výpisu od správce, hypoteční smlouvě, kupní smlouvě nebo důležitému dokumentu? Prohledali jste celý byt či kancelář a pořád jste potřebný dokument nenašli?

Co byste řekli na to, kdyby místo ztrácení času s hledáním dokumentů sedíte na kávě nebo pořádáte obchodní schůzky? Máme pro vás skvělé a revoluční řešení. Přinášíme službu DOCKitIN, která všechny dokumenty nejen bezpečně uloží, ale také digitalizuje, zpřehlední, usnadní vám vyhledávání a umožní mít dokumenty neustále po ruce.

DOCKitIN a výhody
DOCKitIN si poradí s jakýmkoli nepořádkem ve všech typech dokumentů. Chcete-li jednou provždy vyklidit svou domácnost či kancelář, mít přehled ve svých dokumentech a zároveň je mít uloženy na bezpečném místě, zaregistrujete se na www.dockitin.com a vyberte si pro vás nejvhodnější balík služeb podle množství dokumentů, které chcete spravovat a uskladnit . Přijde vám příslušný počet speciálních bezpečnostních obálek. Do nich vložíte dokumenty a pošlete je kurýrem nebo poštou do DOCKitIN. Tam se v bezpečném prostředí vaše faktury, smlouvy a jiné dokumenty naskenují a přehledně roztříděné se zobrazí ve vaší aplikaci. Po zpracování se fyzické dokumenty uloží v zabezpečeném archivu.

Čtěte také:

Pamiatky v Mexiku, ktoré rozhodne musíte vidieť

Vše tak máte uloženo na dvou místech – ve webové i mobilní aplikaci DOCKitIN, kde je máte vždy po ruce a také bezpečně v archivu. Pokud budete potřebovat originál dokumentu z archivu, jednoduše si jej objednáte přes aplikaci a bude vám doručen do 48 hodin. V případě, že dokumenty nechcete mít uskladněné v DOCKitIN archivu, po naskenování vám budou doručeny zpět.

Praktické funkce
Hromadí se vaší účetní na stole faktury? Přepisování údajů do účetního softwaru či výkazů zabírá spoustu času? Všechny důležité údaje z dokumentů DOCKitIN vytáhne do přehledného výstupu, který vám usnadní vyhledávání a orientaci v těchto důležitých údajích. Navíc si takový výstup můžete vyexportovat z aplikace a dále s ním pracovat. v účetním softwaru. To znamená, že kromě úspory času můžete snížit také personální zatížení nebo firemní náklady na zaměstnance.

Kromě toho si prostřednictvím DOCKitIN aplikace můžete spravovat všechny digitalizované dokumenty 24/7. Třídit je a označovat podle značek a poskytovatelů. Další možností je přidávání poznámek, nastavování upozornění (např. na data splatností faktur) nebo bezpečné sdílení dokumentů. Všechny dokumenty si také můžete stáhnout do offline režimu a v případě potřeby s nimi dále pracovat.

Potřebujete smlouvu nebo důležitý dokument ověřit u notáře? K tomu, abyste získali notářsky ověřenou kopii, nemusíte vůbec běhat po úřadech. Stačí, když si v aplikaci vyhledáte dokument, který máte fyzicky uložen v archivu DOCKitIN a na pár kliků požádáte o jeho notářské ověření. Ověřená kopie vám bude doručena nejpozději do 48 hodin.

Bezpečnost dokumentů a dat
Vámi zaslané dokumenty se v DOCKitIN profesionálně naskenují a uloží do moderně zabezpečeného archivu. Ochrana osobních údajů ve smyslu zákona Národní rady Slovenské republiky čj. 122/2013 Sb. o ochraně osobních údajů je garantována odborně vyškoleným personálem. Komunikace s aplikací je zajištěna asymetrickými šiframi nejnovějších standardů, které využívá také internetbanking. Datové centrum partnerské společnosti VNET je vybaveno monitorovacím a protipožárním zařízením. Fyzický přístup k serverům je možný až po ověření biometrických údajů. Samotný archiv je připojen na pult centrální ochrany a je nepřetržitě monitorován.

Je služba DOCKitIN vhodná i pro vás?
V případě, že máte doma či v kanceláři velkou spoustu papírů, ve které se nevyznáte a zbytečně vám zabírá jen místo, pak odpověď zní ano. Vůbec nezáleží na tom, jestli jste fyzická osoba, malý nebo střední podnikatel. DOCKitIN nabízí digitalizaci osobního a pracovního života naprosto pro všechny. Zbavte se zbytečných papírů a vyzkoušejte DOCKitIN teď!

- Reklama -spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Redakce doporučuje

Články autora