Mnoho pokojů není vždy výhodné: Architektka Lucie nám nabídla mnohem lepší řešení

- Komerční sdělení -spot_img

Opět si pohrála s dispozicí domu.

Vlado Voštinár tento týden pocestoval i s týmem pořadu Nové bydlení do Skalice, kde se setkal s mladou a sympatickou Aďkou, která hledala dům pro své rodiče. Na setkání tak trochu zpožděn, byl by přece hřích, kdyby se nezastavil po tradiční skalický trdelník, ale Aďka mu to odpustila, vždyť měl pro ni připraveny tři zajímavé a jednu bonusovou nabídku. Nejvíce ji zaujala nabídka na kraji města, kde se právě realizuje výstavba nových domů. „Lokalita je naprosto super, je to okraj Skalice, jsem velmi spokojená,“ konstatovala, než uviděla samotný dům.

Mnoho pokojů není vždy výhodné: Architektka Lucie nám nabídla mnohem lepší řešení

Čtěte také:

Cez Nord Stream 1 opäť prúdi plyn z Ruska, niektoré krajiny EÚ odmietajú zníženie spotreby

Když však Aďka vkročila do domu, pocítila, že hlavně dispozice novostavby může mít pro její rodiče několik nevýhod. Nato jsme ale do Skalice vzali i naši architektku Lucii Ortutovou, která měla přichystané pohotové řešení: „Co se týče dispozice, je tento dům docela v pořádku, ale má akorát menší pokoje, takže jsem si dovolila místo ze čtyřpokojové dispozice dovolila připravit třípokojovou, aby byl ten prostor komfortnější. Jelikož se jedná o tvé rodiče, asi budou potřebovat pokoj pro hosty velkorysejší.“

Jak bude vypadat nová dispozice domu? „V první řadě jsem spojila pokoj s kuchyní, aby vznikla velká společná místnost a při té akci jsem zvětšila zádveří. Chyběl mi tam šatník. Kuchyně se přemístila na druhou stranu do maličkého pokoje, který zanikla,“ prozrazuje Lucie. Ta si pohrála i se zařízením budoucího prostoru – základem jsou zemité barvy, které jen v doplňcích ozvláštňuje lososová růžová a tyrkysová.

- Reklama -spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Redakce doporučuje

Články autora